אירוע לקוחות תעשיית הבנייה

מעלים הילוך עם SP

אס.פי תעשיות

\\

מטרות ואסטרטגיה

אס.פי מקבוצת אינרום, היא החברה הותיקה והמובילה בצנרות לתחום הבנייה. כחלק משימור הקשר עם לקוחותיה הנבחרים, ביקשה החברה ליצור אירוע חברה אשר יהווה פלטפורמה נעימה לחיזוק הקשר עם הלקוחות באווירה אישית ואינטימית. האירוע כלל יום כיף חוויתי אשר התחיל בהרי ירושלים והמשיך לנחיתה רכה במלון גורדוניה היוקרתי במעלה החמישה.

020

החלק שלנו בחוויה

קריאייטיב ועיצוב// בניית תוכן// הפקה

\\

עיצוב

פתחנו את הבוקר באזור הרי ירושלים, אליו הגיעו האורחים יחד עם בנות זוגן. במטבח של רמה, התכנסו לבארנץ' מפנק באווירה טבעית ואינטמית אשר התפתחה בהמשך לסיור גי'פים בהרי ירושלים. לקראת צהריים הגענו לגולת הכותרת של המפגש מלון גורדוניה היוקרתי, עם הרבה הפתעות ופינוקים.

לאחר מנוחה קצרה וארוחת שף מושקעת במסעדה של המלון, המשכנו למופע יוצא דופן של המנטאליסט ליאור רוכמן אשר הצליח לרגש ובעיקר להפתיע כל פעם מחדש. משם עברנו אל  הבר הפתוח על שפת הבריכה עד השעות הקטנות.

\\

הפיצוח

האתגר הגדול ביותר בהפקת אירוע לקוחות הוא שמעבר לחוויה כוללת כייפית ומחברת אנו רוצים גם לייצר רגע אחד מיוחד שיפתיע גם את אלו שראו הכל. הפעם הפתענו את הזוגות במחווה מרגשת. בכניסה לאירוע צילמנו את הזוגות באופן תמים, אך כאשר הם נכנסו לחדר, הם הופתעו לגלות שהם בעצם נבחרו לזוג השנה! מזכרת שמייצרת זיכרון מדהים מאירוע מושלם.

פעילות באירוע חברה
011

צילום: איתן וקסמן

רוצים להתייעץ על אירוע חברה או הפקת ביתן בתערוכה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות