יחד באתגרים. יחד בהצלחות

כנס הצגת תחזיות צמיחה 2022

קליל תעשיות

\\

מטרות ואסטרטגיה

קליל החברה המובילה בישראל לפיתוח פתרונות מתקדמים של מערכות חלונות, דלתות והצללה. לחברה יש מאות מתקינים מורשים אשר מהווים נדבך חשוב בשרשרת השרות ללקוח. כחלק משימור הקשרים עם המתקינים המורשים, החברה ביקשה להפיק אירוע סוף שנה, בו היא מציגה את סיכום הפעילות והצגת התחזיות לשנה העוקבת, לצד הוקרה לעשייה של המתקינים והצמיחה המשותפת.

5Y9A9234

החלק שלנו בחוויה

הפקה// בניית תוכן// קריאייטיב ועיצוב

\\

עיצוב

האירוע התקיים בג׳ונה בנתניה המשקיף לים. החללים הגדולים וההפרדה בין אזור קבלת הפנים לאזור האירוע המרכזי, איפשרו שימת דגש של צבעי המותג, הלוגו, והפרפר תוך העברת מסר של צמיחה משותפת. שילבנו את הנוכחות המיתוגית לאורך חללי האירוח בצורה חכמה, המשתלבת עם העיצוב של המקום.

\\

הפיצוח

המסר המרכזי של האירוע "יחד באתגרים. יחד בהצלחות" שולב כחלק מבניית התוכן. אמן החושים ליאור רוכמן שהסתובב בקבלת הפנים, הפתיע את הקהל תוך שילוב מסרי הליבה של קליל: מקצועיות, אחריות, חדשנות ובפרט השותפות לדרך עם קהל המורשים. אקטיבציה נוספת אשר חיזקה את המסר של האירוע, באה לידי ביטוי בקיר צילום סלפי שהמצולמים יכלו לבחור רקעים של נופי ארצנו, שמשקיפים אליהם דרך אחד מחלונות קליל. ההתלהבות הייתה בשיאה והאורחים המתינו בציפייה להצטלם יחד עם מנכ״ל החברה ושאר הבכירים. התוכן הבימתי החל בהצגת תוכניות עבודה ומהלכי שיווק שתומכים בעבודת המתקינים המורשים, על ידי בכירי החברה. המופע המרכזי של הקומיקאי חנוך דאום הביא עימו צחוקים רבים והצליח לפנות למנעד רחב של אנשים המגיעים מכל קצוות החברה. בסיכום דבריו ציין חנוך שהוא מרגיש שמי שיושב בחלל הזה הוא ישראל האמיתית, כזו שיודעת לעבוד יחד, ליצור ולהצליח בלי הבדל דת גזע או מין. היה מרגש!

B35A9578
B35A9266

סטיילינג: צליל עמרם צילום: אחיקם בן יוסף וידאו: יניב מזרחי

רוצים להתייעץ על אירוע חברה או הפקת ביתן בתערוכה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות