ביתנים-חדשניים

חדשנות ויצירת מעורבות דרך עיצוב ביתנים

מבט רוחבי על תערוכות בעולם מראה התפתחות ללא הרף, ומעיד על מהפכה בעיצוב ביתנים לתערוכות. חברות פורצות את גבולות היצירתיות, ומשלבות עיצובי ביתנים חדשניים באמצעות טכניקות שונות למשיכת מבקרים. כשהמטרה היא להפוך את חווית הביתן מצפייה פסיבית לאינטראקציה מרתקת, ובכך לקבוע סטנדרט חדש בעולם התערוכות המתעדכן.

פורצים את גבולות הביתן

עיצובי והקמת ביתנים חדשניים נעים מעבר לגבולות המסורתיים. המגמה העיצובית והטרנדים מאמצים עיצוב מודולרי, גמישות וחומרים בני קיימא. חומרים ידידותיים לסביבה כמו מתכות ממוחזרות וביו-פלסטיק, לא רק שומרים על איכות הסביבה אלא גם מוסיפים תחושה אותנטית לדוכנים ומושכים מבקרים בעלי מודעות לאחריות סביבתית.

טכנולוגיות שיוצרות עניין והתרגשות סביבן, ממלאות תפקיד משמעותי בטרנספורמציה של עיצוב והפקת ביתנים בתערוכות. טכנולוגיות כדוגמת מציאות רבודה (AR) ומציאות מדומה (VR) מספקות חוויות מרגשות שמושכות מבקרים רבים. טכנולוגיות אלו מציעות תצוגות אינטראקטיביות, הדרכה וירטואלית, ואפילו הדגמות מוצר מקצועיות ומעניינות, שמושכות קהל ומשאירות חותם לאורך זמן רב יותר.

שימוש במסכים ליצירת חוויה עוטפת, המעבירה את תמצית המוצר

קירות דיגיטליים ומשטחים חכמים הופכים מרכזיים בעיצובי ביתנים לתערוכות בינלאומיות. ניתן להשתמש במשטחים דינמיים אלה להצגת גרפיקה מושכת, עדכונים בזמן אמת, עדכונים של מדיות חברתית או תוכן מותאם אישית אשר יוצר עניין של הקהל. תכונות אלו מספקות אלמנט דינמי, משתנה ללא הרף, שיכול לתפוס את עיניהם של העוברים והשבים ולמשוך אותם לתוך הביתן.

תוכן אחלה אבל מחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה?

תשאירו פרטים ותכף נהיה אתכם

קידום הביתן דרך שיווק בזמן אמת

גם טכניקות קידום הביתנים משתנות כדי להתיישר עם חידושי העיצוב הללו. שיווק גרילה בתוך התערוכה לפני מופע או דמו של מוצר. יצירית באזז תוך שימוש ברשימות דיוור, תיוג בלינקדין תוך הדגשת מיקום הביתן עם טיזר ליצירת סקרנות אצל המבקרים. עיצוב ביתנים המאפשר חיבור חושי גם במידה והמוצר הוא טכנולוגי, ניתן לתרגם זאת לחוויה חושית שמספרת על הערך שהמוצר נותן ויוצרת חיבור חזק יותר עם המבקרים בביתן.

במתחם הביתן, הדגמות חיות תמיד מעצימות את התכונות החדשניות הללו ויכולות למשוך קהל. לעיתים בעיצוב הביתן משלבים בעיצוב אזור מוגבהה עבור שלב ההדגמות. זאת, בשילוב צוות מיומן עם יכולות ורבליות, יכולים גם הם להגביר משמעותית את תנועת הגולשים בביתן שלכם.

לסיכום

השילוב בין עיצובי ביתניים חדשניים וטכניקות קידום מכירות חוויותיות ואפקטיביות מוביל את עתיד התערוכות. באמצעות שילוב של טכנולוגיה מרתקת, חומרים ברי קיימא וקידום אסטרטגי, ביתנים בתערוכות בינלאומיות יכולים למשוך יותר מבקרים, להשאיר רושם מתמשך, ובסופו של דבר להניע את הצלחת החברה שלכם. תעשיית התערוכות עומדת בדרך להפוך לחלל תוסס, שובה לב, המבטיח חוויה עשירה וסוחפת למבקרים.

 

תוכן אחלה אבל מחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה?

תשאירו פרטים ותכף נהיה אתכם
שתפו

עוד מהבלוג...

קהל
התקשורת הכריזה על שנת מלחמה, אבל אירגונים גלובליים חייבים למצוא פתרונות לחבר את הארגון על מנת להצליח. אז איך עושים אירועים בזמן מלחמה , מה עושים עם עובדים גולבליים שאינם ישראלים. יש פתרונות רבים ומגמות ברורות, מה שבטוח חייבים להיות בתנועה!
ביתן נספרסו בכנס כלכליסט
כאשר מדובר בתערוכה בכנס בינלאומי, בחירת המיקום המדוייק לביתן של החברה שלכם היא קריטית להצלחה. זה יכול להשפיע על הטראפיק, הנראות ועל הרושם הכללי, מה שיכול להיות בעל השפעה גדולה על היקף ההצלחה של החברה שלך בכנס. במקרים רבים, החברות הוותיקות במתחם נהנות מזכות ראשונים ובנדל"ן כמו בנדל"ן כולם אוהבים את הלוקיישן הטוב ביותר. אבל לעיתים תצטרכו לבחור מיקום חדש לביתן שלכם אז הנה כמה קריטריונים שחובה לקחת בחשבון!
אירועי רווחה ומשאבי אנוש
בשוק העבודה התחרותי של היום, השקעה במיתוג מעסיק חזק היא חיונית למשיכת ושימור הון אנושי מוצלח בחברה. המושג "מיתוג מעסיק" חולש בצורה מקיפה על התפיסה של ארגון כמעסיק, ערכיו, תרבותו ומוניטין שלו. אחת הדרכים האפקטיביות לשפר את מיתוג המעסיק היא על ידי יצירת אירועים פנים ארגוניים, טיפוח תחושת הקהילה וחיזוק זהות המותג של החברה. במאמר זה נדבר על היתרונות של מיתוג מעסיק לצד האופן בו ניתן לעשות זאת דרך אירועים ופעילויות אחרות.
ES-51
אירוע השקה מוצלח נועד להוביל חדירה של שרות או מוצר לשוק, ליצור התרגשות ולהניע מכירות. יצירת אירוע מדוייק למותג שלך דורשת גישה אסטרטגית, תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים. במאמר זה ריכזנו לכם מספר ההיבטים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת הפקת אירוע השקה על מנת שישאיר רושם לאורך זמן ויצור חוויה שונה ומיוחדת לקהלים שלכם.

רוצים להתייעץ על אירוע חברה או הפקת ביתן בתערוכה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות