שיווק חוותי

חדשנות ויצירת מעורבות דרך עיצוב ביתנים

מבט רוחבי על תערוכות בעולם מראה התפתחות ללא הרף, ומעיד על מהפכה בעיצוב ביתנים לתערוכות. חברות פורצות את גבולות היצירתיות, ומשלבות עיצובי ביתנים חדשניים באמצעות טכניקות שונות למשיכת מבקרים. כשהמטרה היא להפוך את חווית הביתן מצפייה פסיבית לאינטראקציה מרתקת, ובכך לקבוע סטנדרט חדש בעולם התערוכות המתעדכן.

פורצים את גבולות הביתן

עיצובי והקמת ביתנים חדשניים נעים מעבר לגבולות המסורתיים. המגמה העיצובית והטרנדים מאמצים עיצוב מודולרי, גמישות וחומרים בני קיימא. חומרים ידידותיים לסביבה כמו מתכות ממוחזרות וביו-פלסטיק, לא רק שומרים על איכות הסביבה אלא גם מוסיפים תחושה אותנטית לדוכנים ומושכים מבקרים בעלי מודעות לאחריות סביבתית.

טכנולוגיות שיוצרות עניין והתרגשות סביבן, ממלאות תפקיד משמעותי בטרנספורמציה של עיצוב והפקת ביתנים בתערוכות. טכנולוגיות כדוגמת מציאות רבודה (AR) ומציאות מדומה (VR) מספקות חוויות מרגשות שמושכות מבקרים רבים. טכנולוגיות אלו מציעות תצוגות אינטראקטיביות, הדרכה וירטואלית, ואפילו הדגמות מוצר מקצועיות ומעניינות, שמושכות קהל ומשאירות חותם לאורך זמן רב יותר.

שימוש במסכים ליצירת חוויה עוטפת, המעבירה את תמצית המוצר

קירות דיגיטליים ומשטחים חכמים הופכים מרכזיים בעיצובי ביתנים לתערוכות בינלאומיות. ניתן להשתמש במשטחים דינמיים אלה להצגת גרפיקה מושכת, עדכונים בזמן אמת, עדכונים של מדיות חברתית או תוכן מותאם אישית אשר יוצר עניין של הקהל. תכונות אלו מספקות אלמנט דינמי, משתנה ללא הרף, שיכול לתפוס את עיניהם של העוברים והשבים ולמשוך אותם לתוך הביתן.

תוכן אחלה אבל מחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה?

תשאירו פרטים ותכף נהיה אתכם

קידום הביתן דרך שיווק בזמן אמת

גם טכניקות קידום הביתנים משתנות כדי להתיישר עם חידושי העיצוב הללו. שיווק גרילה בתוך התערוכה לפני מופע או דמו של מוצר. יצירית באזז תוך שימוש ברשימות דיוור, תיוג בלינקדין תוך הדגשת מיקום הביתן עם טיזר ליצירת סקרנות אצל המבקרים. עיצוב ביתנים המאפשר חיבור חושי גם במידה והמוצר הוא טכנולוגי, ניתן לתרגם זאת לחוויה חושית שמספרת על הערך שהמוצר נותן ויוצרת חיבור חזק יותר עם המבקרים בביתן.

במתחם הביתן, הדגמות חיות תמיד מעצימות את התכונות החדשניות הללו ויכולות למשוך קהל. לעיתים בעיצוב הביתן משלבים בעיצוב אזור מוגבהה עבור שלב ההדגמות. זאת, בשילוב צוות מיומן עם יכולות ורבליות, יכולים גם הם להגביר משמעותית את תנועת הגולשים בביתן שלכם.

לסיכום

השילוב בין עיצובי ביתניים חדשניים וטכניקות קידום מכירות חוויותיות ואפקטיביות מוביל את עתיד התערוכות. באמצעות שילוב של טכנולוגיה מרתקת, חומרים ברי קיימא וקידום אסטרטגי, ביתנים בתערוכות בינלאומיות יכולים למשוך יותר מבקרים, להשאיר רושם מתמשך, ובסופו של דבר להניע את הצלחת החברה שלכם. תעשיית התערוכות עומדת בדרך להפוך לחלל תוסס, שובה לב, המבטיח חוויה עשירה וסוחפת למבקרים.

 

תוכן אחלה אבל מחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה?

תשאירו פרטים ותכף נהיה אתכם
שתפו

עוד מהבלוג...

??????
תערוכות גדולות מהוות פלטפורמה ייחודית ומשמעותית לאיסוף לידים, ומשמשות כמנוף חזק לשיפור המודעות למותג, הגדלת מעורבות הלקוחות והגברת מכירות. במאמר זה נסקור את האפקטיביות של איסוף לידים בתערוכות, נביא נתונים מחקריים שיתמכו בכך, ונציג כיצד סוכנויות קראייטיב והפקה יכולות לסייע ביצירת פעילויות שיווק חווייתיות בביתן בתערוכה.
אירוע חברה בבית מלון במרוקו
בעידן הדיגיטלי, חברות רבות משקיעות בטכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את ניהול נסיעות העובדים ולייעל את התהליך. טכנולוגיות אלה מאפשרות גמישות רבה יותר, שליטה טובה יותר, חיסכון בעלויות וחוויית משתמש מיטבית עבור העובדים.
קהל
התקשורת הכריזה על שנת מלחמה, אבל אירגונים גלובליים חייבים למצוא פתרונות לחבר את הארגון על מנת להצליח. אז איך עושים אירועים בזמן מלחמה , מה עושים עם עובדים גולבליים שאינם ישראלים. יש פתרונות רבים ומגמות ברורות, מה שבטוח חייבים להיות בתנועה!
הפקת ביתן | ביתן נספרסו בכנס כלכליסט
כאשר מדובר בתערוכה בכנס בינלאומי, בחירת המיקום המדוייק לביתן של החברה שלכם היא קריטית להצלחה. זה יכול להשפיע על הטראפיק, הנראות ועל הרושם הכללי, מה שיכול להיות בעל השפעה גדולה על היקף ההצלחה של החברה שלך בכנס. במקרים רבים, החברות הוותיקות במתחם נהנות מזכות ראשונים ובנדל"ן כמו בנדל"ן כולם אוהבים את הלוקיישן הטוב ביותר. אבל לעיתים תצטרכו לבחור מיקום חדש לביתן שלכם אז הנה כמה קריטריונים שחובה לקחת בחשבון!

רוצים להתייעץ על אירוע חברה או הפקת ביתן בתערוכה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות