הפקת ביתן | ביתן נספרסו בכנס כלכליסט

מיקום מנצח לביתן בתערוכה!

כאשר מדובר בתערוכה בכנס בינלאומי, בחירת המיקום המדוייק לביתן של החברה שלכם היא קריטית להצלחה. זה יכול להשפיע על הטראפיק, הנראות ועל הרושם הכללי, מה שיכול להיות בעל השפעה גדולה על היקף ההצלחה של החברה שלך בכנס. במקרים רבים, החברות הוותיקות במתחם נהנות מזכות ראשונים ובנדל"ן כמו בנדל"ן כולם אוהבים את הלוקיישן הטוב ביותר. אבל לעיתים תצטרכו לבחור מיקום חדש לביתן שלכם אז הנה כמה קריטריונים שחובה לקחת בחשבון!

קרבה לאזורים עם טראפיק גבוה

מיקום הביתן בצמידות לאזורים עתירי תנועה הוא חיוני כדי למשוך מבקרים לדוכן שלך. אזורים בסמוך לכניסה או במקומות מרכזיים עם תנועה רגלית גבוהה הם נקודות עיקריות עם טראפיק גבוה. בנוסף, קירבה לשירותים ,תחנות מזון ומשקאות וחדרי ישיבות יכולים גם להגביר את תנועת המבקרים ולספק הזדמנויות ליצירת קשרים חדשים. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שאזורים אלו הינם רועשים יותר להיערך בהתאם.

 

מיקום המתחרים

כאשר בוחרים מיקום לביתן של החברה שלכם בכנס בינלאומי חשוב לקחת בחשבון את מיקומם של המתחרים שלכם. אמנם מיקום בקרבת מתחרים יכול למשוך לקוחות פוטנציאליים שמתעניינים במוצרים או שירותים דומים, אך מיקום קרוב מדי למתחרים עלול לגרום לביתן שלך להשתלב ולאבד את הנוכחות. שיקול זהיר של מיקום המתחרים וההשפעה הפוטנציאלית על הנראות של הביתן שלך יכול לעזור להבטיח את הצלחת התערוכה שלך. אזורים עם עסקים משלימים שיכולים למשוך מבקרים עם תחומי עניין דומים, יכולים להיות חלופה מפתיעה.

 

תוכן אחלה אבל מחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה?

תשאירו פרטים ותכף נהיה אתכם

שטח ופריסה

הגודל והפריסה של הביתן שלך צריכים להתאים לסוג המוצרים או השירותים שאתה מציע. תכננו אזורי ישיבה עם לקוחות, אזור להדגמת המוצרים. כך תוכלו להעריך את גודל השטח שאתם צריכים כדי לעמוד במטרות שלכם. תכננו סקיצה זורמת שתמשוך מבקרים ותאפשר תנועה קלה.

חברת הפקות עבור ביתנים CES

תאורה וגישה לחשמל

במידה ואתם מתכננים ביתן בכנס אשר מתקיים בחללים אשר אינם ייעודיים לתערוכות, תאורה נכונה יכולה לעזור לביתן שלך להתבלט ולמשוך מבקרים. לעומת זאת, גישה חשמלית תהיה הכרחית כדי להפעיל מחשבים, מסכים וחיבור אינטרנט יציב. אזורים עם אור טבעי או גישה לשקעי חשמל יכולים לשפר את הנראות של המוצרים והשילוט שלך. בנוסף, קחו בחשבון את העלות והזמינות של שקעי חשמל, מכיוון שהם עשויים להיות מבוקשים מאוד ויקרים להשכרה. תכנון קפדני של צורכי תאורה וחשמל יכול לעזור להבטיח תערוכה מוצלחת ומושכת מבחינה ויזואלית.

רעש והסחות דעת

שימו לב לרמת הרעש באזור שאתם בוחרים. המיקום של הביתן שלך ביחס למציגים שכנים יכול להשפיע מאוד על רמות הרעש. הימנעו מאזורים ליד מציגים עם מוזיקה רועשת, סרטונים או הדגמות שעלולים להפריע לביתן שלך. מידע זה יכול להיות בידי גורמים ותיקים בחברה או חברות הפקה המנוסות בעיצוב ביתנים לתערוכות בינלאומיות.

גורמים נוספים המשפיעים על רמות הרעש:

  • פעילויות הכנס: חשוב להיות מודעים לפעילויות הכנס העשויות להתקיים בסביבה. לדוגמה, אם הביתן שלך ממוקם ליד במה, אתם עלולים לחוות שיבושים במהלך מצגות או נאומים מרכזיים.
  • תנועה רגלית: קחו בחשבון אזורים ליד כניסות ראשיות, תחנות מזון ומשקאות, או אזורים אחרים בעלי תנועה גבוהה, שעלולים להיות רועשים וליצור הסחות דעת למבקרים.
  • אקוסטיקה: בחלק מהאזורים באולם הכנסים עשויה להיות אקוסטיקה גרועה, מה שעלול להקשות על התקשורת עם המבקרים בביתן שלך. בדקו במידת האפשר את האקוסטיקה של האזור לפני שתבחר בו כמיקום הביתן שלך.

במידה ויש לכם פגישות יח"צ או מפגשים עם משקיעים, ניתן להשתמש בחומרי בידוד לחדרי ישיבות אשר יתנו מענה ויצרו מרחב שקט לפגישות פנימיות וחיצוניות.

מחיר וזמינות

כמו ככל שוק תחרותי המחירים נקבעים לפי ביקוש והיצע. בתערוכות מבוקשות כמו CeBIT ו-Mobile World Congress המיקומים אמנם יקרים אך נשמרים למציגים הקבועים בדר"כ עד כחצי שנה לפני התערוכה. אם רוצים להגדיל את השטח או לשנות מיקומים, יש ליצור קשר מוקדם ככל האפשר עם המארגנים כדי להיכנס כמה שיותר מוקדם לרשימות ההמתנה. בטווח של חצי שנה, יעדכנו על פתיחת מיקומים נוספים והעלויות יקבעו בהתאם למחירון של התערוכה.

יש לקחת בחשבון כי חצי שנה לעיצוב, תכנון והפקה תהיה די מאתגרת, לכן את בחירת חברת ההפקה, בניית הקונספט וחומרים שיווקיים רצוי לקדם כבר כ 8 חודשים טרם התערוכה.

לסיכום

בחירת המיקום המתאים לביתן של החברה שלכם יכולה להיות מה שהופך את הפעילות השיווקית בביתן שלכם למוצלחת ואפקטיבית. על ידי התחשבות בקריטריונים שסקרנו, אתם יכולים להבטיח שהביתן שלכם נמצא במיקום מעולה למשוך לקוחות פוטנציאליים ולעשות רושם מתמשך. אוניקס הפקות בעלת נסיון עשיר בהפקת ביתנים לתערוכות בינלאומיות. נשמח כמובן לסייע לכם בעיצוב והפקת ביתן, משלב התכנון דרך ניהול הביתן בזמן התערוכה ועד פירוק וסגירת חשבון מול המארגנים. 

זכרו שעיצוב ביתן זהו מרכיב אחד מתוך מספר מרכיבים, שהופך את הביתן שלכם לחוויה שלמה שמספרת סיפור ויוצרת אינגייגמנט' חזק למוצר ולמותג אותו אתם מובילים. 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

תוכן אחלה אבל מחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה?

תשאירו פרטים ותכף נהיה אתכם
שתפו

עוד מהבלוג...

??????
תערוכות גדולות מהוות פלטפורמה ייחודית ומשמעותית לאיסוף לידים, ומשמשות כמנוף חזק לשיפור המודעות למותג, הגדלת מעורבות הלקוחות והגברת מכירות. במאמר זה נסקור את האפקטיביות של איסוף לידים בתערוכות, נביא נתונים מחקריים שיתמכו בכך, ונציג כיצד סוכנויות קראייטיב והפקה יכולות לסייע ביצירת פעילויות שיווק חווייתיות בביתן בתערוכה.
אירוע חברה בבית מלון במרוקו
בעידן הדיגיטלי, חברות רבות משקיעות בטכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את ניהול נסיעות העובדים ולייעל את התהליך. טכנולוגיות אלה מאפשרות גמישות רבה יותר, שליטה טובה יותר, חיסכון בעלויות וחוויית משתמש מיטבית עבור העובדים.
קהל
התקשורת הכריזה על שנת מלחמה, אבל אירגונים גלובליים חייבים למצוא פתרונות לחבר את הארגון על מנת להצליח. אז איך עושים אירועים בזמן מלחמה , מה עושים עם עובדים גולבליים שאינם ישראלים. יש פתרונות רבים ומגמות ברורות, מה שבטוח חייבים להיות בתנועה!
שיווק חוותי
מבט רוחבי על תערוכות בעולם מראה התפתחות ללא הרף, ומעיד על מהפכה בעיצוב ביתנים לתערוכות. חברות פורצות את גבולות היצירתיות, ומשלבות עיצובי ביתנים חדשניים באמצעות טכניקות שונות למשיכת מבקרים. כשהמטרה היא להפוך את חווית הביתן מצפייה פסיבית לאינטראקציה מרתקת, ובכך לקבוע סטנדרט חדש בעולם התערוכות המתעדכן.

רוצים להתייעץ על אירוע חברה או הפקת ביתן בתערוכה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות