קהל

מגמות בכנסים ואירועים בתקופת המלחמה

התקשורת הכריזה על שנת מלחמה, אבל אירגונים גלובליים חייבים למצוא פתרונות לחבר את הארגון על מנת להצליח. אז איך עושים אירועים בזמן מלחמה , מה עושים עם עובדים גולבליים שאינם ישראלים. יש פתרונות רבים ומגמות ברורות, מה שבטוח חייבים להיות בתנועה!

על התקופה האחרונה בחיינו נכתב כבר המון, אך דווקא בעת כזו, הנעת הכלכלה הינה גורם קריטי לצליחת המשבר. מחלקות השיווק והרווחה בארגונים רבים המירו כלים שיווקיים כדוגמת אירועי חברה וימי כיף, מתוך קושי אמיתי לקיים אירועים משמחים בזמן שמתקיימת לחימה ואנשים הסובבים אותנו נמצאים בחזית. לכן, מסיבות גרנדיוזיות הפכו לאירועים יותר סולידיים, ימי כיף הוסבו לפעילויות תמיכה בעסקים בדרום ובצפון. יחד עם זאת חברות גלובליות אשר מחזיקות צוותי שיווק רבים בחו"ל ואשר נהגו לקיים אירועים שנתיים בישראל, עדיין צריכים להיפגש פנים אל פנים, להתגבש ולהוביל את הצלחת החברות. אין ספק שזה לא פשוט אבל הצורך קיים והמגמות החדשות הופכות ליותר ברורות. אחד מהפתרונות הוא קיום אירועי חברה וקיקאופ שנתיים בחו"ל!

קיום מפגשים אלה, גם אם זה לא בישראל, הוא צו השעה. חברה שחפצה בהצלחה, נדרשת להפגיש את הצוותים, לסמן יעדים חדשים לשנה החדשה ולרתום את כולם להצלחה המשותפת, בטח כאשר הכלכלה הישראלית תלויה בכך. לכן, אם החלטתם לקיים מפגש שנתי בחו"ל יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון.

דגשים לאירועי חברה בחו"ל

בחירת היעד גם בתקופות רגועות, בחירת יעד הנסיעה לוקחת בחשבון את תמהיל הטיסות של הצוותים בחו"ל, אך בתקופה זו תרצו לבחור מדינות אשר מזדהות עם ישראל ואשר אין לגבן אזהרת מסע מיוחדת.
מרחק היעד – עובדים ישראלים אשר יגיעו מישראל ישמחו לדעת שהמרחק של הנסיעה אינו ארוך מידיי, כך שבמידה וירצו לחזור מוקדם מהתכנון, הדבר יהיה נגיש ופשוט.

פרופיל נמוך –חברות הקשורות לתעשיות הביטחוניות, ינקטו משנה בטיחות ויבחרו במדינות אשר מחזיקות מדיניות קשוחה להגירת מוסלמית על מנת לצמצם את ההיתכנות לאירועים והפגנות אשר יעיבו על קיום המפגש השנתי.

בחירת המלון – יכולה להיות במעגלים יותר רחוקים ויש המון מקומות נפלאים אשר ישרתו את מטרות המפגש השנתי. לא חייבים להיות במרכז העיר או במקומות אשר ידועים שהם בעלי אוריינטציה פוליטית בעייתית.

נוכחות מיתוגית – חלק משמירה על פרופיל יותר נמוך, הוא קיום הנוכחות המיתוגית באזורי המפגש עצמו. תיקים ממותגים וכובעים, אפשר להשאיר לאירוע אחר.

מה כן אפשר לעשות? המון!

ראשית, אפשר לקיים את המפגש החשוב הזה, וזה כבר נהדר. אך מעבר לזאת ניתן לבחור לוקיישנים מגניבים לערב גאלה מקומות שיפתיעו, ירגשו ויתנו ערך מוסף הרבה יותר משמעותי ממסעדה במרכז העיר.

תוכן בידורי – למרות המצב, אל תוותרו על תוכן איכותי. לא חייבים לעשות מסיבה אבל יש בהחלט המון פעילויות אשר מחוברות לרוח המותג ויכולות להיות מהנות ומאוד משחררות.

אבטחה צמודה–  חברות ביטחוניות נוקטות משנה זהירות ומצרפות צוותי אבטחה מקומיים או ישראלים אשר מלוות אותם לאורך השהייה. הדבר תלוי בהיקף המשתפפים בנסיעה ובדרך כלל יהיה נחוץ ככל שהחברה יותר מזוהה עם ישראל, אבל אם בונים תכנית נכונה, אפשר בהחלט להתנהל ללא אבטחה צמודה.

לסיכום

תקופה מאתגרת מחייבת חשיבה יצירתית וככל הנראה השנה הקרובה מחייבת שינוי מסויים בבחירת המיקום של המפגשים השנתיים. אמנם בשיגרה צוותים נפגשים אונליין ומתפקדים מצויין. יחד עם זאת, למפגשים פנים אל פנים יש ערך משמעותי ברתימת העובדים למטרה המשותפת ולהצלחות רבות. 

דברו איתנו! נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה!

שתפו

עוד מהבלוג...

??????
תערוכות גדולות מהוות פלטפורמה ייחודית ומשמעותית לאיסוף לידים, ומשמשות כמנוף חזק לשיפור המודעות למותג, הגדלת מעורבות הלקוחות והגברת מכירות. במאמר זה נסקור את האפקטיביות של איסוף לידים בתערוכות, נביא נתונים מחקריים שיתמכו בכך, ונציג כיצד סוכנויות קראייטיב והפקה יכולות לסייע ביצירת פעילויות שיווק חווייתיות בביתן בתערוכה.
אירוע חברה בבית מלון במרוקו
בעידן הדיגיטלי, חברות רבות משקיעות בטכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את ניהול נסיעות העובדים ולייעל את התהליך. טכנולוגיות אלה מאפשרות גמישות רבה יותר, שליטה טובה יותר, חיסכון בעלויות וחוויית משתמש מיטבית עבור העובדים.
הפקת ביתן | ביתן נספרסו בכנס כלכליסט
כאשר מדובר בתערוכה בכנס בינלאומי, בחירת המיקום המדוייק לביתן של החברה שלכם היא קריטית להצלחה. זה יכול להשפיע על הטראפיק, הנראות ועל הרושם הכללי, מה שיכול להיות בעל השפעה גדולה על היקף ההצלחה של החברה שלך בכנס. במקרים רבים, החברות הוותיקות במתחם נהנות מזכות ראשונים ובנדל"ן כמו בנדל"ן כולם אוהבים את הלוקיישן הטוב ביותר. אבל לעיתים תצטרכו לבחור מיקום חדש לביתן שלכם אז הנה כמה קריטריונים שחובה לקחת בחשבון!
שיווק חוותי
מבט רוחבי על תערוכות בעולם מראה התפתחות ללא הרף, ומעיד על מהפכה בעיצוב ביתנים לתערוכות. חברות פורצות את גבולות היצירתיות, ומשלבות עיצובי ביתנים חדשניים באמצעות טכניקות שונות למשיכת מבקרים. כשהמטרה היא להפוך את חווית הביתן מצפייה פסיבית לאינטראקציה מרתקת, ובכך לקבוע סטנדרט חדש בעולם התערוכות המתעדכן.

רוצים להתייעץ על אירוע חברה או הפקת ביתן בתערוכה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות