ES-51

אירוע השקה – סודות מחדר ההפקה!

אירוע השקה מוצלח נועד להוביל חדירה של שרות או מוצר לשוק, ליצור התרגשות ולהניע מכירות. יצירת אירוע מדוייק למותג שלך דורשת גישה אסטרטגית, תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים. במאמר זה ריכזנו לכם מספר ההיבטים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת הפקת אירוע השקה על מנת שישאיר רושם לאורך זמן ויצור חוויה שונה ומיוחדת לקהלים שלכם.

קהל ומטרה

קביעת יעדים קונקרטיים זהו השלב הכי חשוב בתהליך של הפקת אירועי השקה, ואלו יעזרו לכם למדוד את איכות המהלך תוך כדי ולאחר סיום ההשקה. מטרות מרכזיות יכולות להיות, יצירת סיקור תקשורתי, בניית מודעות למותג או הצגת נקודות המכירה הייחודיות של המוצר. עצבו את האירוע כדי להשיג יעדים אלה באמצעות פעילויות ותוכן מותאמים. דוגמא לכך אתם יכולים לראות באירוע השקה של חברת נספרסו למכונת הקפה החדשה וורטו, אשר לווה בקמפיין תקשורתי רחב, פעילות יח"צ, חנות פופ אפ ואירוע פתיחה מתוקשר.

בתחילת הפקת אירוע השקה, הבנת קהל היעד שלכם היא קריטית ליצירת אירוע שיוביל לבאזז תקשורתי משמעותי. קחו בחשבון את פילוח הקהל, העדפות ואת מקור התשוקה שלהם למוצר שאתם מקדמים. כך תוכלו ליצור שיווק חוויתי מותאם צרכים ואינטרסים. מעורבות הלקוחות שלכם תגבר ואיתה הסיכוי שהמוצר שלך יקבל אחיזה בשוק. חברות ותיקות המחזיקות במאגרי נתונים וקהל עוקבים יכולות למנף את זה וליצור אירועי השקה ופעילויות שיווק אשר רותמות את העוקבים להדהד את הבשורה הלאה.

יש השקות שמתבצעות בתוך האירגון, כגון מיתוג מחדש או השקת של מהלך חוצה אירגון. גם אלו, דורשים התייחסות ממוקדת על מנת להטמיע את הרעיון והמסרים פנימה בתוך האירגון.

תצוגת אופנה באירוע השקה
אירוע השקת מיתוג מחדש של חברת קרסו נדל"ן

קונספט אירוע השקה

בחרו נושא ייחודי, בועט ולא מיינסטרים אשר יכול לבדל את האירוע שלכם מהמתחרים. בחרו סלוגן קליט וחברו את הקונספט לזהות והערכים של המותג שלך. קונספט שמתורגם היטב לחוויה יכול ליצור באזז, להגביר את החשיפה של האירוע וליצור רושם מתמשך על המשתתפים.

 

תוכן אחלה אבל מחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה?

תשאירו פרטים ותכף נהיה אתכם

הלקוח הנכון במקום הנכון

המקום ממלא תפקיד מכריע בהפקת אירוע השקה, במתן הטון לאירוע בכלל ובוודאי במוצרי לייף סטייל. בחרו מיקום שמתאים לנושא, לתפיסת המותג ולקהל היעד שלכם. קחו בחשבון גורמים כמו נגישות, קיבולת ושירותים זמינים כדי להבטיח חוויה חלקה לאורחים. לדוגמא, חנות הפופ אפ שהפקנו לחברת נספרסו מוקמה בלב רחוב דיזנגוף, רחוב טראפיק גבוה, מסעדות ברים, בתי קפה וחנויות.

אירוע השקה נספרסו ברחוב דיזינגוף תל-אביב

קונספט שמתורגם היטב לחוויה יכול ליצור באזז, להגביר את החשיפה של האירוע וליצור רושם מתמשך על המשתתפים.

 

יצרו שיח על תוכן מושך ומרתק סביב אירוע ההשקה

הזדמנויות לנטוורקינג יכולות להקפיץ אירוע השקה על ידי יצירת קשרים בין משתתפים, משפיענים בתעשייה ונציגי המותג. הדבר בא לידי ביטוי באופן אחר בתכנון ביתנים לתערוכות בהם אנו משיקים מוצרים חדשים, שם אנו יוצרים מגוון אזורי ישיבה על מנת לעודד אינטראקציה באמצעות פעילויות שוברות קרח, דמו בשילוב קהל או רב שיח מקצועי כדי ליצור אווירה נעימה ומקדמת.

 

ביתן תערוכה ב K-SHOW, דיסלדורף גרמניה | הפקת ביתנים בחו"ל
יצירת מתחמי ישיבה שונים מסייעים ביצירת פלטפורמה נעימה לנטוורקינג איכותי

טיפוח הזדמנויות לנטוורקינג

הזדמנויות לנטוורקינג יכולות להקפיץ אירוע השקה על ידי יצירת קשרים בין משתתפים, משפיענים בתעשייה ונציגי המותג. הדבר בא לידי ביטוי באופן אחר בתכנון ביתנים לתערוכות בהם אנו משיקים מוצרים חדשים, שם אנו יוצרים מגוון אזורי ישיבה על מנת לעודד אינטראקציה באמצעות פעילויות שוברות קרח, דמו בשילוב קהל או רב שיח מקצועי כדי ליצור אווירה נעימה ומקדמת.

שימוש במדיות חברתיות

כאשר מדובר על הפקת אירועי השקה, שימוש חכם במדיות חברתיות ממקסם את רדיוס ההשפעה של אירוע השקת המוצר שלכם על ידי שימוש במדיה החברתית שלכם כתיבת תהודה עוצמתית. צרו #האשטאג ייחודי לאירוע, עודדו את המשתתפים לשתף את החוויות שלהם, יצרו חומרים בשידור חי מהאירוע של רגעי מפתח כדי למשוך קהלים מרוחקים. ניתן לעשות זאת גם על ידי משפיענים ברשת וליצור באזז עוצמתי שיוביל להצלחה ארוכת טווח.

לסיכום

בין אנו מקדמים אירוע השקה לשרות או מוצר לייף-סטייל , אירוע השקה שמבוצע היטב יכול להוות נקודת מפנה משמעותית בפריצה לשוק. על ידי התמקדות ביעדים ברורים, הבנת הקהל שלכם ויצירת חוויה בלתי נשכחת, תוכלו ליצור אירוע השקה שמעודד מעורבות, יוצר באזז ובסופו של דבר מגביר את המכירות. אוניקס הפקות בעלת נסיון עשיר בהפקת אירועי השקה מכל הסוגים, ונשמח כמובן לסייע לכם באתגרים, משלב האסטרטגיה ועד ביצוע בפועל. אירועי השקה מזקקים רגע מיוחד שצוותים שלמים בארגון עמלים עבורו. אמנם זו רק ההתחלה אבל היא תמיד מרגשת כל פעם מחדש!

תוכן אחלה אבל מחפשים מישהו שיעזור לכם עם זה?

תשאירו פרטים ותכף נהיה אתכם
שתפו

עוד מהבלוג...

??????
תערוכות גדולות מהוות פלטפורמה ייחודית ומשמעותית לאיסוף לידים, ומשמשות כמנוף חזק לשיפור המודעות למותג, הגדלת מעורבות הלקוחות והגברת מכירות. במאמר זה נסקור את האפקטיביות של איסוף לידים בתערוכות, נביא נתונים מחקריים שיתמכו בכך, ונציג כיצד סוכנויות קראייטיב והפקה יכולות לסייע ביצירת פעילויות שיווק חווייתיות בביתן בתערוכה.
אירוע חברה בבית מלון במרוקו
בעידן הדיגיטלי, חברות רבות משקיעות בטכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את ניהול נסיעות העובדים ולייעל את התהליך. טכנולוגיות אלה מאפשרות גמישות רבה יותר, שליטה טובה יותר, חיסכון בעלויות וחוויית משתמש מיטבית עבור העובדים.
קהל
התקשורת הכריזה על שנת מלחמה, אבל אירגונים גלובליים חייבים למצוא פתרונות לחבר את הארגון על מנת להצליח. אז איך עושים אירועים בזמן מלחמה , מה עושים עם עובדים גולבליים שאינם ישראלים. יש פתרונות רבים ומגמות ברורות, מה שבטוח חייבים להיות בתנועה!
הפקת ביתן | ביתן נספרסו בכנס כלכליסט
כאשר מדובר בתערוכה בכנס בינלאומי, בחירת המיקום המדוייק לביתן של החברה שלכם היא קריטית להצלחה. זה יכול להשפיע על הטראפיק, הנראות ועל הרושם הכללי, מה שיכול להיות בעל השפעה גדולה על היקף ההצלחה של החברה שלך בכנס. במקרים רבים, החברות הוותיקות במתחם נהנות מזכות ראשונים ובנדל"ן כמו בנדל"ן כולם אוהבים את הלוקיישן הטוב ביותר. אבל לעיתים תצטרכו לבחור מיקום חדש לביתן שלכם אז הנה כמה קריטריונים שחובה לקחת בחשבון!

רוצים להתייעץ על אירוע חברה או הפקת ביתן בתערוכה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות