??????

איסוף לידים – התור לביתן שלך מתחיל פה!

תערוכות גדולות מהוות פלטפורמה ייחודית ומשמעותית לאיסוף לידים, ומשמשות כמנוף חזק לשיפור המודעות למותג, הגדלת מעורבות הלקוחות והגברת מכירות. במאמר זה נסקור את האפקטיביות של איסוף לידים בתערוכות, נביא נתונים מחקריים שיתמכו בכך, ונציג כיצד סוכנויות קראייטיב והפקה יכולות לסייע ביצירת פעילויות שיווק חווייתיות בביתן בתערוכה.

איסוף לידים בתערוכות: מה הקסם ואיך זה עדיין עובד?

1.איכות הלידים – לידים שנאספים בתערוכות הם לרוב בעלי איכות גבוהה יותר מאשר לידים שנאספים ממקורות אחרים. ממחקר של CEIR עולה כי, 81% מהמשתתפים בתערוכות הם בעלי סמכות רכישה. נתון זה מדגיש את החשיבות של תערוכות ככלי לאיסוף לידים איכותיים שיכולים להפוך ללקוחות בפועל.

2. עלות פגישה נמוכה יותר – PPC של החיים עצמם. השתתפות בתערוכות מאפשרת למותגים לפגוש את הלקוחות הפוטנציאליים בעלות נמוכה יותר בהשוואה לפגישות מחוץ לתערוכה. עלות ממוצעת של פגישה ראשונית בתערוכה היא כ-96 דולר, לעומת כ-1,039 דולר לפגישה מחוץ לתערוכה.

3. יחס המרה גבוה ההזדמנות להציג מוצרים ושירותים באופן ישיר בפני הלקוחות הפוטנציאליים, ולקיים איתם אינטראקציה פנים אל פנים, מובילה ליחס המרה גבוה יותר. מחקר של CEIR מצא כי לידים שנאספו בתערוכות מומרות ללקוחות בשיעור של 20%, לעומת שיעור ממוצע של 10% עבור לידים ממקורות אחרים.

פעילות שיווק בתערוכות כמנגנון לאיסוף לידים

השגת פרטים מלקוחות פוטנציאליים אינה משימה פשוטה. מבקרים עשויים להסס מפני מסירת פרטים אישיים באופן גלוי. לא סתם אן האנדלי נוהגת לומר כי "בעולם העסקי התחרותי של היום, עלינו לנצל כל הזדמנות אפשרית ליצירת קשר משמעותי עם לקוחות. שיטות איסוף לידים חדשניות בתערוכות הן דרך נהדרת להבליט את המותג ולהשאיר חותם חזק." לכן, חשוב ליצור חוויה חיובית שתניע את המבקרים להיחשף ולהשאיר פרטים. ואין ספק שניתן להשיג זאת באמצעות דרכים חוויתיות ויצירתיות יותר לאיסוף לידים.

שיווק חוויתי
תיק למבקר בכנס עם ערכה לפעילות חוויתית סביב מסרים שיווקים ממוקדים

כמה דוגמאות וכלים שיסייעו לכם:

עמדת צילום מגניבה: מבקרים יכולים להצטלם בעמדה מיוחדת ולקבל תמונה ממותגת, תוך כדי השארת פרטים אישיים.

עקבו אחר הריח: שימוש בחושים פחות מסורתיים כמו ריח כדי למשוך מבקרים לביתן וליצור חווייה ייחודית. במידה ומתאפשר אפשר ליצור פעילות אשר תמורת משהו טעים ומפתיע, נקבל פרטים של מבקר. זוהי דרך נהדרת לתקשר עם הקהל שלך, להרחיב מעגלים ולחבר את המהלך לקונספט או מוצר אשר מוצג בתערוכה.

פעילות מאתגרת וקלילה בביתן: משימות קטנות ומאתגרות שמבקרים יכולים לבצע, תוך כדי השארת פרטים. לחילופין זוהי יכולה להיות פעילות אשר מתקשרת למוצרים שלכם, כך תוכלו לתקשר נתונים על המוצר או סגנון חוויה.

קיר צילום ויצירת מעורבות
איסוף לידים דרך קיר צילום חוויתי // ועידת פורום העיצוב הישראלי

משחקי מציאות רבודה או מדומה: יצירת משחקים אינטראקטיביים במציאות רבודה או מדומה שמעניקים למבקרים חוויה מהנה וזכירה.

אפליקציית איסוף לידים: שימוש באפליקציות ייעודיות לאיסוף לידים שמאפשרות למבקרים להשאיר פרטים בצורה דיגיטלית ומאובטחת.

תחרויות וירטואליות: ארגון תחרויות וירטואליות בהן המשתתפים יכולים לזכות בפרסים תוך כדי השארת פרטים אישיים.

לקוחות רבים, אשר רוצים ליצור קפיצת מדרגה בעיצוב הביתן, יצירת פעילויות שיווק יצירתיות, פונות לסוכנויות קראייטיב והפקה אשר הן חלק בלתי נפרד מהצלחת התערוכה. סוכניות הקראייטיב מתמחות בתכנון ובניית ביתנים יצירתיים, פיתוח תוכן אינטראקטיבי והפעלת טכנולוגיות מתקדמות, כל זאת במטרה למשוך את תשומת הלב של המשתתפים ולהגביר את המעורבות שלהם.

לסיכום: תערוכות גדולות מהוות פלטפורמה ייחודית לאיסוף לידים איכותיים, המובילים ליחסי המרה גבוהים ולהחזר השקעה משמעותי. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובאסטרטגיות חווייתיות מגביר את מעורבות המבקרים ומשפר את תהליך איסוף הלידים. סוכנויות קראייטיב והפקה מסייעות ביצירת פעילויות שיווק חווייתיות ויעילות, שהן המפתח להצלחה בתערוכות. באמצעות מעקב מהיר ואפקטיבי ניתן למצות את הפוטנציאל של הלידים שנאספו ולהפוך אותם ללקוחות נאמנים של המותג.

שתפו איתנו את הפרטים שלכם וניצור איתכם קשר
שתפו

עוד מהבלוג...

אירוע חברה בבית מלון במרוקו
בעידן הדיגיטלי, חברות רבות משקיעות בטכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את ניהול נסיעות העובדים ולייעל את התהליך. טכנולוגיות אלה מאפשרות גמישות רבה יותר, שליטה טובה יותר, חיסכון בעלויות וחוויית משתמש מיטבית עבור העובדים.
קהל
התקשורת הכריזה על שנת מלחמה, אבל אירגונים גלובליים חייבים למצוא פתרונות לחבר את הארגון על מנת להצליח. אז איך עושים אירועים בזמן מלחמה , מה עושים עם עובדים גולבליים שאינם ישראלים. יש פתרונות רבים ומגמות ברורות, מה שבטוח חייבים להיות בתנועה!
הפקת ביתן | ביתן נספרסו בכנס כלכליסט
כאשר מדובר בתערוכה בכנס בינלאומי, בחירת המיקום המדוייק לביתן של החברה שלכם היא קריטית להצלחה. זה יכול להשפיע על הטראפיק, הנראות ועל הרושם הכללי, מה שיכול להיות בעל השפעה גדולה על היקף ההצלחה של החברה שלך בכנס. במקרים רבים, החברות הוותיקות במתחם נהנות מזכות ראשונים ובנדל"ן כמו בנדל"ן כולם אוהבים את הלוקיישן הטוב ביותר. אבל לעיתים תצטרכו לבחור מיקום חדש לביתן שלכם אז הנה כמה קריטריונים שחובה לקחת בחשבון!
שיווק חוותי
מבט רוחבי על תערוכות בעולם מראה התפתחות ללא הרף, ומעיד על מהפכה בעיצוב ביתנים לתערוכות. חברות פורצות את גבולות היצירתיות, ומשלבות עיצובי ביתנים חדשניים באמצעות טכניקות שונות למשיכת מבקרים. כשהמטרה היא להפוך את חווית הביתן מצפייה פסיבית לאינטראקציה מרתקת, ובכך לקבוע סטנדרט חדש בעולם התערוכות המתעדכן.

רוצים להתייעץ על אירוע חברה או הפקת ביתן בתערוכה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר

רגע לפני השיגור

ענה/י על כמה שאלות